Gündem

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Ankara üreticisi olarak piyasada yapılan kapılar maalesef çok sağlam değil. Fakat uzun ömürlü Otomatik Kapı Ankara modellerimiz birçok müşteriye bugüne kadar ulaşmıştır. Alınan geri dönüşler sayesinde birçok otomatik kapı üreticisi doğru bilgi vermediği için müşterilerin memnun olmadıkları açıkça belli olmaktadır. Bunların yaşanmaması için burada otomatik kapı ve fotoselli kapı hakkında olabildiğince bilgi vereceğiz. Fakat daha detaylı bilgi için fotoselli kapı Ankara modellerimiz için bizi arayın. 0312 394 08 75…

Emniyet fotosel sistemi aynı, insan gözüne benzer ışığa karşı hassas dirençlerden oluştuğu için sistemin çevresindeki ışık değişimlerine tamamen duyarlıdır. Ancak bu özellik sıkça problemler çıkartır. Sistemdeki bu özelliğin doğuracak zararlarını engellemek için, LDR denilen dirençler siyah tüplerin içine uygulanır. Bu şekilde, görüş alanını istenilen şekilde ayarlayabiliriz.

12v DC ve 24v DC zayıf akım sistemiyle çalışan motor sistemi, Çin Alman veya Türk malı olarak kullanılabilir. Yerli otomatik kapı motorları oldukça iyi performans gösterdiğinden gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Otomatik Kapı Ankara modellerimizde kanat ağırlığı ölçüye bağlı değişmesine rağmen genelde 50-60 kg arasındadır. Çift kanat fotoselli kapı Ankara modellerimizde ise toplam ağırlık 100-120 kg arasındadır. Daha önce dediğimiz gibi yerli motorlarımız bu ağırlıkları kolaylıkla çekebilmektedir.

Gerek otomatik kapı gerekse fotoselli kapılarımızda alüminyum çerçeve profiller tercih edilse de bulunduğu yerin tasarımına göre değişik malzeme kullanılabilir. Ahşap ya da kompozit panel kullanabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize uygun tasarımlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca, gri renk yerine farklı renkler de kullanılabilir. RAL renklerinden istediğinizi seçerek bulunduğunuz ortama uygun yeni tasarımlar yaratabilirsiniz. Tasarım ekibimiz sizlere bu konuda büyük katkı sağlayacaktır.

Otomatik kapı üreticisi firmamız farklı cam seçenekleri de tasarlamaktadır. Lamine cam, reflekte cam ve farklı renk cam seçebilirsiniz. Reflekte camlar içerideki kişilerin dışarıyı rahatlıkla görebileceği fakat dışarıdaki kişilerin içeriyi göremeyeceği bir ortam yaratmaktadır. Lamine cam sayesinde ise herhangi bir darbe nedeniyle camınız kırılsa dahi cam parçacıklarının otomatik kapıdan ayrılmamasını sağlar. Bu da herhangi bir yaralanma olasılığını minimuma düşürür.

Fotoselli Kapı Ankara ve Otomatik Kapı Ankara modellerimiz için bize ulaşın. 0312 394 08 75…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu