Sponsorlu Bağlantılar

Şişli Lazer Epilasyon Uygulamaları

Şişli Lazer Epilasyon Uygulamaları

Şişli lazer epilasyon salonlarında istenmeyen tüylerin yok edilmesi adına en profesyonel epilasyon işlemleri uygulanıyor. Kadınların vücut bakımı konusunda üzerinde özellikle durdukları en önemli konu kılların alınmasıdır.

Kılları yok etmek için jilet ve ağda gibi yöntemleri kullanan kadınlar bu işlemden sıkılıyor. Bu bakımdan günümüzde lazer epilasyon işlemleri daha çok tercih ediliyor.

Bu işlem ile kıl kökleri yakılarak bir daha kıl çıkması engelleniyor. Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında en temiz ve sağlıklı lazer epilasyon işlemleri uygulanıyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon vücutta bulunan istenmeyen tüyleri yok etme işlemidir. Lazer epilasyonun diğer işlemlerden farkı ise ağrı ve acısız oluşudur.

Aynı zamanda lazer epilasyon işlemi sonrasında tüyler %100 oranında azalacak ve bir daha çıkmayacaktır. Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında seanslarla uygulanan bu işlem, temiz ve steril bir işlemdir.

Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanan bu işlem ile kılları tamamen yok etmek mümkündür. Lazer epilasyon işlemi tamamen kıl köklerine uygulanan ve bu kökleri incelterek yok etmeyi amaçlayan bir yöntemdir.

Seanslar altında yapılan uygulamalarla kıllar zamanla azalacak ve en sonunda yok edilecektir. Kılları kökünden yok eden işlem bir daha kıl oluşumunu da önleyecektir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Vücutta bulunan istenmeyen tüyleri yok etmek için birçok seçenek uygulanır. Ancak bu yöntemlerin hiçbirinde kıllar yok olmayacaktır. Aynı zamanda uygulanan yöntemlerin bir kısmı kılların daha gür uzamasına sebep olur.

Lazer epilasyon yönteminde ise kıllar seans uygulamaları sonrasında büyük ölçüde azalacaktır. Bu işlem son derece modern olan bir cihaz ile yapılır. Şişli lazer epilasyon alanında hizmet sunan merkezler aynı zamanda vücutta kalıcı bir rahatlama sağlanması adına hareket ederler.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Ağda yapmak veya jilet ile vücuttaki kılları almak bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç son yıllarda lazer epilasyon seçeneği ile uygulanıyor.

Bu uygulama erkek ve kadın vücudunda kaş, bıyık, kol, kol altı, göğüs, sırt, omuz, göbek, kuyruk sokumu, genital bölge, bikini bölgesi, bacaklar ve yüz gibi tüm bölgelere lazer epilasyon işlemi uygulanıyor.

Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında bu işlemin seans olarak uygulaması yapılıyor. Vücudundaki tüyleri kalıcı olarak yok etmek isteyenler en fazla 6 seans ile istenmeyen tüylerden kurtulabiliyor. %100 kıl köklerini yok eden bu işlemler Okmeydanı lazer epilasyon merkezlerinde profesyonel ve modern tekniklerle uygulanıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Şişli lazer epilasyon salonlarında soğuk epilasyon, iğneli epilasyon ve epilasyon çeşitleri uygulanıyor. Bu uygulamaların tamamında kıl kökleri eritilme veya yakılma ile tamamen bitiriliyor. Böylelikle vücut hijyeni de tam anlamı ile sağlanmış oluyor. Lazer epilasyon yöntemi ile modern bir kıl yok etme işlemi uygulanırken, vücutta kıl oluşumu yok ediliyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Vücudunuzda bulunan istenmeyen kıllardan tamamen kurtulmak ve bir daha kıllanma sorunu yaşamamak istiyorsanız Beşiktaş lazer epilasyon merkezlerinden bilgi edinebilirsiniz. Bu işlemlerin fiyatları vücuttaki kıl yoğunluğuna, kıl kalınlığına, kullanılan epilasyon cihazındaki kaliteye, kiloya ve uygulama şekline göre değişim gösteriyor.

Son derece modern bir kıl alma yöntemi olan bu uygulama kılları kökünden yok ediyor. En fazla 6 seans olarak uygulanan lazer epilasyon işlemi sonrasında kıl kökleri tamamen bitiyor. Böylece kıllar yeniden uzamamış oluyor.

Lazer epilasyon yöntemi uygulayan kişiler kıllardan kurtulurken, cilt doku altlarındaki gözeneklerin de açılmasını sağlıyor. Şişli lazer epilasyon salonlarında profesyonel çalışmalar ve cihazlar kullanılarak uygulamalar yapılırken, tüm lazer epilasyon çeşitleri de başarı ile uygulanıyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu