Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

İslami kurallara uygun şekilde denize girmek, güneşlenmek ve tatil keyfi sürmek isteyen kadınlara tahsis edilen Altınkum Kadınlar Plajı güvenli bir tatil mekanıdır. Plajın denize bakan tarafı hariç her çevresi brandalarla kapatılmıştır. Brandaların dışından plajın iç tarafı görünmez.

Plaja kadınlar ve yedi yaşına kadarki erkek çocukları girebilir. Daha büyük erkek çocuklar ve yetişkin erkekler giremez. Plaj genelinde çalışan tüm görevliler de kadındır. Cankurtaran, temizlik görevlisi, büfe görevlileri ve tüm çalışanlar kadınlardan seçilir.

Sarıyer Kadınlar Plajına Günübirlik Turlarla Gidilebilir

DETUR Derya Turizm Ltd. Şti, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı tatili yapmak isteyenler için günübirlik turlar düzenler. Firmanın bu turlar için kullanmakta olduğu servis araçları lüks, kaliteli ve konforludur. Avrupa ve Anadolu yakalarındaki belirli noktalardan her gün aynı saatte yolcu alan servisler dönüş saatinde de aynı noktalara yolcuları bırakır.

Tur ücreti olarak alınan makul miktardaki ücretlere ulaşım, plaj girişi, masa, sandalye, şemsiye ve şezlong benzeri eşyaların kullanımı da dahildir. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesinde sakınca yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu