Sponsorlu Bağlantılar

Pegasus Reklam

Alanya Matbaa

Alanya’nın en köklü firması olarak Alanya matbaa ihtiyacına cevap veren firma tüm hizmetlerinde kaliteyi ön sıraya koyuyor. Verdiği baskı ve tabela gibi hizmetlerin tamamında kaliteyi müşteri memnuniyetiyle birleştirerek sunuyor. Sektörde yarım asırdan uzun süredir sürdürdüğü varlığın da etkisiyle müşterilerinin en iyi hizmeti almalarına aracı oluyor.

Matbaadan Alınabilecek Hizmet Türleri

Şirket ve bireylerin reklamlarını yapmalarına yardımcı olmak adına sunduğu matbaa hizmetlerinde dikkat çekicilik ve özgünlüğe önem veriyor. Bu sayede ürünler ile müşterilerinin hedef kitlelerinin dikkatlerini çekmelerini kolaylaştırıyor. Reklam çalışmaları ve tanınırlık için matbaa aracılığıyla alınabilecek hizmetler ise şunlardan oluşuyor; broşür, roll up banner, araç otobüs giydirme, dijital baskı, tabela baskı, afiş tasarımı, poster baskı ve kutu harf tabela hizmetleri bulunuyor.

Matbaa Hizmetlerinde Fiyat Tarifesi Nasıl?

Yarım asırdan uzun süredir Alanya’da hizmet veren firma vermiş olduğu matbaa hizmetlerinde müşterilerinin isteklerini karşılamayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda da sunduğu hizmetlerin fiyat açısından da memnuniyet kazanmasını amaçlıyor. Bu nedenle verdiği hizmete uygun fiyat tarifesi uygulayarak müşterilerinin reklam çalışmalarını en iyi şekilde yapmalarını sağlıyor. Tabela, kartvizit ve banner baskı gibi matbaa hizmetlerine ihtiyacı olanlar uygun fiyatlandırma sayesinde hedeflerini gerçekleştirebiliyorlar.

Pegasus Reklam
0242 512 5454 – 0242 512 5454
Alanya
www.pegasusreklam.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu