Gündem

Otel Odanızı Daha Rahat Hale Getirin

Otel Odanızı Daha Rahat Hale Getirin
Çoğu otel odası oldukça rahattır, ancak otelde uyumak kendi yatağınızda uyumakla aynı şey değildir. Önceden planlayarak ve yanınızda birkaç eşya getirerek otel odanızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.
Gelmeden Önce Otel Odanızı Seçin
Bazı oteller online check-in hizmeti sunar. Check-in işlemini tamamladığınızda muhtemelen odanızı seçme fırsatınız olacaktır. Elektronik check-in mevcut değilse, otelinizi önceden arayabilir veya vardığınızda oda seçimlerini tartışabilirsiniz. Genel olarak, daha yüksek katlardaki odalar daha sessiz olma eğilimindedir ve asansör boşlukları ve buz makinelerinin yakınındaki odalar daha gürültülü olma eğilimindedir.
Mobil uygulaması da bulunan fethiye yat otellerinden Alesta’ da online check in yapabilirsiniz.
Kendi Yastığınızı ve Nevresimlerinizi Getirin
Harika bir gece uykusu çekmek istiyorsanız ve bavulunuzda bolca yeriniz varsa, seyahatinizde yastığınızı ve nevresimlerinizi yanınızda getirmeyi düşünün. Kare otel yastıkları, kuş tüyü alerjiler veya çok dolgun veya çok düz yastıklar için endişelenmenize gerek kalmayacaktır.
Alesta Yat Otel bu konuda oldukça fazla alternatif sunan yerli otellerimizden biridir. Alesta Yachting bünyesinde gelişmeye devam eden Alesta, senelerdir aldığı ödüller ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Bazı Küçük Lüksleri Taşıyın
Hiçbir şey bir otel odasını evden getirdiğiniz küçük lüks eşyalardan daha rahat yapamaz. Rahat yatak odası terlikleri iyi bir seçimdir ve İtalyan terrazzo zeminler ve serin Muğla geceleri için mükemmeldir. Yumuşak bir mont otel odanızda ve uçakta sizi sıcak tutmanıza yardımcı olabilir ve bir küçük bavulda fazla yer kaplamaz.
Konforunuzu daha fazla arttırmak için fethiye yat kiralamak için Alesta Yachting firmasını tercih edebilirsiniz.
Konfor için Eklenti
Bazı otel odalarında çok sayıda elektrik prizi bulunur, ancak diğerlerinde yalnızca iki veya üç priz bulunur. Bazı odalarda, bazı şarj cihazlarınız için en iyi açıda kurulamayan lamba prizleri vardır. Elektronik cihazlarınızı şarj etmeyi kolaylaştırmak için küçük bir uzatma kablosu veya daha iyisi ucunda üç çıkışlı bir uzatma kablosu getirin.
Kapınızı Güvene Alın ve Odanızı Aydınlatın
İçinizin rahat etmesi için gece lambası, kapı alarmı ve kapı durdurucu gibi bazı küçük güvenlik cihazlarını yanınıza alın. Gece lambası, otel odanızda yolunuzu bulmanıza yardımcı olur ve kapı durdurma ve kapı alarmı, davetsiz misafirlere karşı ekstra bir koruma seviyesi sağlar. Kendinizi güvende hissederseniz daha iyi uyursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu