Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft Modları Nedir?

Minecraft Modları Nedir?

 

2009 tarihinden beri oynanmaya devam eden Minecraft her geçen gün sunucularını geliştirerek yeni hizmetler vermeye de devam etmektedir. Özellikle de Minecraft modları kullanıcıların bir hayli ilgisini çekmektedir. Oyunun uzun zamandır piyasada olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz içerisinde yer alan modlar olmuştur.

Minecraft haritalari içerisinde yer alan birden fazla yaratık bulunmaktadır. Bu yaratıklardan bir tanesi de Enderman olarak bilinmektedir. Enderman yaratığının haritaya eklenmesinin ardından ise; Minecraft modları geliştirilmeye başlamış ve oyun daha büyük bir kitleye hitap etmiştir. Online oyun piyasasında bulunan ve en sevilen hayatta kalma oyunların biri, hiç kuşkusuz Minecraft oyunu olarak bilinmektedir. Minecraft oyunu içerisinde bulunan modlar sayesinde, gelişmiş sistemlerden yararlanabildiğiniz gibi, farklı türlerle karşılaşmanız ve oyununuzu daha keyifli bir hale getirmeniz de mümkün olacaktır.

Minecraft Sistem Gereksinimleri

Minecraft sistem gereksinimleri de kullanıcılar tarafından sık sık araştırılmaya devam etmektedir. Bazı online oyunlar yalnızca bilgisayar üzerinden oynanıyor olsa da Minecraft bu konuda farklı bir uygulama geliştirmeyi başarmış ve kullanıcıların, oyunlarını telefonlarına da indirmesini sağlamıştır. Hafızanızda yer olduğu süreçte herhangi bir koşul gerekmeksizin Minecraft oyununu telefonunuza indirmeniz mümkün olacaktır. Ancak oyununuzu bilgisayar üzerinden oynayarak farklı kademeler geçiş yapmak istiyorsanız, Windows 7 ya da 8 kullanıyor olmanız çok önemlidir. Aksi takdirde rütbe sahibi olmanız zorlaşabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu