Sponsorlu Bağlantılar

Megasnake Film İncelemesi

B film korku türü, film yapım sanatının güzel örnekleriyle doludur. Driller Killer ve House on the Haunted Hill gibi klasiklerden Cube gibi modern sürümlere kadar . Megasnake o filmlerden biri değil.

Ne Megasnake , geçen yıl Sci-Fi Channel’da gösterilen, TV için yapılmış bir film. Megasnake , doğru şekilde ele alındığında işe yarayabilecek basit, etkili bir önermeye sahip harika bir B filmi olmak için gereken tüm malzemelere sahip.

Aptal bir Güney Amerikalı herif tarafından bir yılan çalındığında, sürüngen sahibi olan çok havalı bir Kızılderili herif tarafından kendisine verilen pullu yaratığa bakmanın üç kuralını dinlemediğinde tüm cehennemler serbest kalır. Bahsedilen kurallar basittir:

1) Kavanozundan çıkarmayın 2) Canlı hiçbir şeyi yemesine izin vermeyin 3) Yılanın kalbinden asla korkmayın

Açıkçası ilk ikisi baştan görmezden gelinir ve yılan büyümeye başlar, yol boyunca açgözlü bir iştah geliştirir. Topluluğu – tavuklar, domuzlar, inekler, insanlar – yiyen kaygan ot 40 feet’in üzerinde büyür ve kavanozu ilk etapta çalan aptal Amerikalının ağabeyine düşer ( Stargate SG-1 tarafından oynanır ) Michael Shanks) ‘yılanın kalbinden asla korkmamanın’ anlamını fark ederek günü kurtarmak için.

https://1080pfilmizle.org/calmaya-devam-et-turkce-dublaj-full-hd/

Yani, standart korku ücreti. O zaman neden çalışmıyor? Buradaki en büyük sorun, rakamlara göre dehşet olması. B-filmleri değersiz, kolay saatler içindir ve Megasnake bu konuda başarısız olmaz. Affedilemez, sadece sıkıcı. 90 dakikalık bir özellik için, bunun ne kadar sürüklendiği şok edici, her bir yılan saldırısı bir sonrakinden daha öngörülebilir. Efektler büyüleyici bir şekilde lo-fi olduğundan, ilgiyi sürdürmek filmin ne kadar şüpheli olduğuna bağlı ve yaşanacak herhangi bir şok yok.

Her şey kötü değil ve burada biraz eğlence var. Shanks’ın günü kurtarmak için onu öldürebilmesi için yılan tarafından yenmesi gereken son sahne ( ve bu büyük bir komplo spoyleri ) çok komik. Bunun olması gerektiğinden emin değilim ama yine de beni güldürdü. (spoiler şimdi gitti)

Ayrıca , ormanda yaşayan iki çılgın yaşlı adam, kendilerine bir kamyon, bir sürü oluklu demir ve büyük bir alevden bir yılan öldürme makinesi yaparak yılanı indirmeye karar verirken, yolun ortasında A Takımı’na inanılmaz bir saygı var. gazlı barbekü sobasından yapılmış atıcı. Dahi.

Belki de filmle ilgili en ilginç şey, Kim Süper Kahraman Olmak İster? Onun kamera hücresi sadece tuhaf.

Yine de bu sevinç anlarının sizi aldatmasına izin vermeyin. Esas olarak, Dullsville bu tekleyen yaratık felaketinin varış noktasıdır.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu