Sponsorlu Bağlantılar

Levent Lazer Epilasyon Hizmetleri

Levent Lazer Epilasyon Hizmetleri

İstanbul Levent lazer epilasyon merkezinden bu kaliteli tedavi seçeneğiyle istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yılların deneyimlerine sahip olan işletme kurumsal bir kimliğe sahiptir. Bu bakımdan diğer illerimizle birlikte yurtdışı üzerinden de yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

İstenmeyen tüyler çağımızın en çok sorun teşkil eden cilt sorunları arasında yer alıyor. Daha çok yüz ve boyun bölgesinde görüldüğünden bireylerde özgüven düşüklüğüne, kaygı bozukluğu ve daha birçok problemler oluşmasına neden olabiliyor.

Profesyonel Kağıthane lazer epilasyon merkezinden indirimli fiyatlar üzerinden de en uygun lazer epilasyon yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu tedavi seçeneğinin ciddi anlamda yan etkileri ise bulunmaz. Yalnızca birkaç seans sonrasında uygulandığı bölgede hafif düzeyde kızarıklıklar görülebilir. Bu sorun daha çok birkaç gün içerisinde etkisini kendiliğinden kaybeder.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer ışınlarıyla ortadan kaldırıldığı profesyonel bir güzellik işlemidir. Her yaştan bireylere uygulanan bu yöntem özellikle Levent lazer epilasyon merkezince %100 garantili bir şekilde gerçekleştirilir.Bu doğrultuda yaşam boyu istemediğiniz tüy ve kıllardan kurtulabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerin en hızlı şekilde yok edilmesinde en etkili tedavi yöntemi lazer epilasyondur. Diğer yöntemlerde kıl köklerinin yakılması söz konusu olmadığı gibi ciddi anlamda yan etkiler de görülebilir.Bu da sizlerin huzursuzluk duymasına neden olur.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lider Sarıyer lazer epilasyon merkezinden bu hizmeti 7/24 kesintisiz olarak alabilirsiniz. Lazer epilasyon uygulanmadan önce ilgili bölgede uzman tarafından değerlendirme yapılır.Bu kapsamda en uygun lazer epilasyon yöntemi belirlenir.Uygulama doğrudan lazer ışınlarının kıl veya tüy köklerine müdahale yaparak gerçekleştirilir.

Kıl veya tüylerin doğrudan köklerinden yakılmaması beraberinde yeniden çıkmasına neden olur. Lazer epilasyonla kıl kökleri tamamen yakıldığından yeniden ortaya çıkması yıllar sonra olabilir.Ya da tamamen çıkmaması sağlanabilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon farklı alanlar üzerinden kullanılır. Başta Sarıyer lazer epilasyon merkezi olmak üzere İstanbul ve diğer kentlerden estetik ve güzellik merkezlerinde, dermatoloji alanında Levent lazer epilasyon yöntemi görmek mümkündür.

Lazer epilasyon kadınlara uygulandığı gibi erkeklere de güvenle uygulanır. Ense, yüz, boyun, kol ve bacak gibi birçok vücut bölgenizdeki istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için başvurabileceğiniz en ideal tedavi seçeneği lazer epilasyon yöntemidir. Bu yöntemle daha kaliteli bir yaşam elde edebilirsiniz. Pürüzsüz bir cilde yeniden kavuşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyonun en önemli özelliklerinden biri, birçok değişik yöntemlerinin olmasıdır. Bu sebeple Kâğıthane lazer epilasyon merkezinden cilt tipinize en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyonda kullanılan en popüler 5 yöntem bulunuyor.

Bu yöntemler; buz lazer epilasyon, diode lazer epilasyon, alexsandridite lazer epilasyon, ND: yağ lazer epilasyon ve IPL epilasyon yöntemidir. Her 5 yöntemde de istenmeyen tüylerin doğrudan köklü lazerle yakılır. Fakat Kağıthane lazer epilasyon güzellik merkezinde tüm lazer epilasyon uygulamaları modern ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

2021 Levent lazer epilasyon fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Uygulama birkaç yıl öncesine kadar yüksek fiyat listelerinden sunuluyordu. Özellikle İstanbul’da yer alan birçok güzellik merkezlerinde ayrıca erk ücretli tarifeleri de uygulanıyordu. Bu da tüketicilerin daha yüksek ödemeler yapmasına neden oluyordu.

Bugün lazer epilasyon yöntemleri hem daha sağlıklı ve hem de çoğu zaman kampanyalı fiyat listeleri üzerinden uygulanıyor. Bu doğrultuda mali yönden avantajlı olmanız mümkündür. Bunun haricinde lazer epilasyonda farklı yönlerden de avantajlar elde edebilirsiniz.

Ödemelerinizi nakit dışında tüm bankamatik ve banka kredi kartlarınızdan ve hatta birçok elektronik ödeme yöntemleri üzerinden dahi yapabilirsiniz. Uygulama için Sarıyer lazer epilasyon güzellik merkezi sitesinden randevu alabilirsiniz.

Online Müşteri Hizmetleri ya da telefon hattı üzerinden hızlı bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. Lazer epilasyon teninizi yakmadan işlem yapabilir. Tüylerinizin yoğunluğuna göre maksimum 4-5 seansta istenmeyen tüyleriniz Sarıyer lazer epilasyon ile tarihe karışır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu