Sponsorlu Bağlantılar

Firmanın Hurda Alım Fiyatları Neler?

Hurda Satışı İçin Deneyimli Firmayı Tercih Edin

Yaşam alanlarında hurdalara sahip olan ve bu hurdaları değerlendirmek isteyenler hurdacı arayışına giriyorlar. Teknik Hurda firması 20 yıldır insanların bu arayışına cevap vermeye çalışıyor. Demir başta olmak üzere farklı türlerdeki hurdaları alarak insanları kullanılmayan ve kalabalık yapan ürün derdinden kurtarıyor. Firma İstanbul ve çevresinde bulunan hurdaların alımlarını yapıyor.

Firmanın Alım Yaptığı Hurda Türleri Neler?

Uzun yıllardır Tekirdağ hurdacı olarak hizmet veren firma atıl duruma gelen farklı türlerdeki hurdaların alımını yapıyor. Kaliteli hizmet amacı güden hurda firmasının alım yaptığı hurda türleri arasında ise bakır, krom, alüminyum, demir, sarı ve kablo hurdaları yer alıyor. Hurda alımını haftanın tüm günlerinde de gerçekleştiren firma yaptığı hurda alımlarında fiyatlandırmayı da hurdaların türünü göz önüne alarak yapıyor.

Firmaya Hurda Satışı Nasıl Yapılır?

Hurda sahipleri hurdalarını satmak istediklerinde firmanın iletişim numaralarını kullanarak Sakarya hurdacı yetkilileriyle iletişim kurabiliyorlar. Böylelikle firma elemanlarında Sakarya’da istenilen adrese giderek hurdaların alımını yapıyor. Alımın ardından ise hurda ücretlerini nakit bir şekilde ödüyor.

Firmanın Hurda Alım Fiyatları Neler?

20 yıldır Kocaeli hurdacı olarak Kocaeli şehrindeki hurdaların alımını yapan firma uyguladığı fiyat tarifesiyle de dikkat çekiyor. Firmanın hurdalar için yüksek fiyat garantisi vermesi hurdası bulunan kişilerin tercih etmesine sağlıyor. Ayrıca kurulan iletişim sonrası hurda ekibinin adrese kısa sürede ulaşması ve alım sonrası parayı peşin vermesi tercih edilmesinde etkili oluyor.

Firma Hurda Alımını Ne Zaman Yapıyor?

Sahip oldukları hurdaları değerlendirmek için İstanbul, Tekirdağ ve Edirne hurdacı arayışında olan kişiler firmanın hurda alımını ne zaman yaptığını merak ediyorlar. İstanbul ve çevre şehirlerden hurda alan firma 7 gün 24 saat boyunca alım yapıyor. Bu nedenle elinde demir, bakır veya sarı hurdası bulunan kişiler istedikleri zaman firmayı arayarak hurdalarının alınmasını sağlayabiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu