Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?

Doğuştan gelen veya sonradan ortaya çıkan dudakların şekil bozukluğunu giderebilmek için gerçekleştirilmiş olan estetik operasyondur. Dudaklar yeniden şekillendirilir ve hacim kazandırılır. Kişiye hiçbir zararı yoktur. Tam aksine içeriğindeki hyalüronik asit sayesinde vücudun su tutma özelliği yeniden şekillendirilmiş olur.

Erkeklere ve kadınlara uygulanabilen güvenilir dolgu uygulamasıdır. Ağrısız bir şekilde gerçekleştirilir ve etkisini 1-2 yıl görebilme özelliğine sahiptir. 18 yaş sonrasında uygulanabilen pratik ve etkili uygulamalar arasına girer. Uzman hekimlere danışıp, ön muayene gerçekleşmesi gerekir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Her estetik uygulamasında olduğu gibi işlem öncesinde hasta ön muayeneden geçer. Dudak sorunu ve uygulanacak olan dudak yapısına karar verilir. Hastanın istekleri dikkate alınarak, planlama gerçekleştirilir. Daha sonrasında dudak ve dudak çevresine anestezik krem sürülmüş olur. Dudak bölgesi uyuşturularak, işlem sırasında acı çekmesi önlenir.

Daha sonra enjeksiyondan yardım alınarak, işlem tamamlanmış olur. Uygun doz miktarı ayarlanınca dudak içine enjekte edilir. Doz miktarı dudak dolgusu fiyatları konusunu etkileyen bir durumdur. Dolgu eşit olacak şekilde dağıtılır ve dudaklara şekil verilerek işlem tamamlanır.

Dudak Dolgusu Uygulamaları ile Doğal Görünüm

Kişiden kişiye değişkenlik gösteren dudak dolgusu fiyatları ve diğer dolgu uygulamaları için mutlaka uzman hekimlerle görüşme sağlanması gerekir. Çünkü pek çok alanda fiyatlarda değişkenlik görülür. Fiyat bilgileri kişileri yanıltabilir.

Uzman hekimlerle görüşme sağlayarak fiyat almak daha doğru olacaktır. Böylelikle dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmuş olunur.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce yapılacak olan burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi alınması gerekir. Çünkü işlem sonrasında fiyat konusunda farklı bir sürprizle karşı karşıya kalınabilir. Pek çok büyük avantajlara sahip olan dolgu uygulamasıdır. Burun ameliyatının yapılmasına gerek kalınmadığı durumlarda, buruna istenilen şekil verilmiş olur. Seanslar şeklinde gerçekleştirilir ve kişiye özel yapılır.

Ana kemikte yer alan boşluğun doldurulması ve daha etkili bir profilin oluşmasını sağlar. Burun ucunda görülen bozukluğu giderebilmek için de etkilidir. Böylelikle burun daha kalkık ve doğal durmuş olur. Kullanılan dolgu miktarları, kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Bu yüzden burun dolgusu fiyatları da farklılık göstermiş olur.

Dolgu maddesinde yer alan hyalüronik asit sayesinde vücudun su tutma özelliğini dengelemiş olur. Normalde vücutta var olan ve zaman içerinde azalmakta olan hyalüronik maddesinin dolgu uygulamalarında kullanılması sonucunda etkili ve başarılı sonuçların alınmasına yardımcı olacaktır. Piyasada birden fazla ürünün bulunuyor olmasından dolayı fiyatlarında da farklılık görülmüş olur. Bu yüzden işlem öncesinde burun dolgusu fiyatları hakkında yeterince araştırma yapılması gerekir.

Nazolabial Dolgu Nedir?

Burun kanatlarının bitiminde ve dudak kenarlarının başlamasıyla birlikte bazı sorunlar görülür. Yaşa bağlı olan ve çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak gülme çizgisi, her geçen gün kendini daha da belli etmeye başlar. Bu yüzden kişiler gülmek istemezler ve hep somurtmak isterler.

Daha estetik görünüm elde edebilmek adına nazolabial dolgu uygulaması gerçekleştirilebilir. 25 yaş ve sonrasında görülmeye başlayan sorunlardır. 18 yaşından küçük olan kişilerin uygulamayı gerçekleştirmemesi gerekir. Çünkü bu zaman dilimine kadar gelişim süreci devam eder. Etkili ve başarılı bir uygulamadır. Güvenle tercih edilebilir.

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Etkili ve güvenle tercih edilebilecek estetik uygulamalarında nazolabial dolgu yer alıyor. Uygulanmakta olan dolgu sayesinde belirginleşen gülme çizgisi ortadan kaldırılmış olur. Bunun için işlem öncesinde hastaya anestezi uygulanmış olur. Anestezi sayesinde ağrı hissedilmez ve işlem kısa sürede gerçekleştirilmiş olur.

Anestezik krem etkisini birkaç dakika içinde göstermeye başlayacaktır. Önceden ayarlanan dolgu dozu, enjeksiyon yardımı ile kıvrımlı ve olukların olduğu yere enjekte edilir. Dolgu enjekte edildikten hemen sonra etkisini ve farklılık görülmüş olur.

Nazolabial Dolgu Fiyatları

Yapılan nazolabial dolgu uygulamaları için uzman hekimlerden yardım almak gerekir. Bu süreçte iyi bir araştırma yaparak, nazolabial dolgu fiyatları hakkında bilgi sahibi olunur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu