Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Dolgun ve hacimli dudaklara sahip olmak isteyen kişiler için uygulanan dudak dolgusu fiyat bakımından her bütçeye uyum sağlar. Estetik cerrahi işlemlere oranla daha fazla avantajı vardır. Uygulaması daha kolay ve kısa süre içinde gerçekleşir.

Dudaktaki hacim bozuklukları ve asimetriklerin giderilmesinde en etkili yöntemlerdendir. Sizler de hayalinizdeki dolgun dudaklar için cerrahi işlemler yerine dolgu işlemini tercih edebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Yöntemleri

Günümüzde dolgun dudakların meydana getirilmesinde en güvenli ve etkili yöntemler arasında dudak dolgusu yer alıyor. Kişinin yüz yapısına, dudak şekline ve cildine en uyun dolgu maddesi seçilerek uygulanıyor.

Dudak dolgusu fiyat bakımından tercih edilen dolgu maddesine göre değişir. Daha kaliteli dolgularda fiyatlar da daha yüksek olacaktır. Sizler de bütçenize uygun dolgu işlemini yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Günümüzde kadınların severek tercih ettiği dudak dolgusu, hacimli ve dolgun dudakların oluşturulmasında en etkili yöntemlerdendir. Uygulanacak olan dolgunun kalıcılık süresine göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir.

İndirim ve kampanyalı fiyatlar sayesinde daha uyguna işlem yaptırılabilir. 12 ay kalıcılık sağlayan dudak dolgusu etkisi geçtikten sonra yeniden yaptırılabilir. Sizler de dudak dolgusu fiyat bakımından daha uyguna hizmet sunan merkezler tarafından bütçenizi koruyarak rahatlıkla işlem yaptırabilirsiniz.

Yanak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Yanak dolgusu, ortalama 20 dakika içinde yapılan kısa bir işlemdir. Yanak dolgusu fiyat olarak uygulanacak olan kişiye göre değişir. Cerrahi bir yöntem gerektirmeyen yanak dolgusu, hacim bozukluklarının ve cilt kırışıklarının giderilmesinde en güvenilir yöntemlerden biridir.

Hyaluronik asit içeren dolgu maddesi elmacık kemikleri üzerine enjeksiyon yardımıyla uygulanır. İşlem esnasında anestezik krem uygulandığı için hasta herhangi bir acı ve ağrı hissi yaşamaz.

Yanak Dolgusu

Yüz bölgesinde meydana gelen kilo kayıplarının ve cilt kırışıklıklarının giderilmesinde uygulanan yanak dolgusu fiyat bakımından her bütçe ile uyum sağlar. Cilt ile dost olan hyaluronik asit maddesi kullanılarak uygulanır.

Kişinin yüz yapısına en uygun şekilde işlem yapılır. Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi için günümüzde en sık tercih edilen işlemlerdendir. Sizler de daha hacimli yüz hatlarına sahip olmak için yanak dolgusunu tercih edebilirsiniz.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Günümüzde kadınlar tarafından daha sık tercih edilen yanak dolgusu fiyat olarak kişiden kişiye değişir. Cildi daha fazla dolgu maddesi gerektiren kişilerde fiyat bakımından daha maliyetli olacaktır.

Uygulanacak olan dolgu maddesinin kalıcılığı daha yüksek olduğunda fiyatlarda daha maliyetli olacaktır. Sizler de daha uygun fiyata hizmet sunan estetik merkezleri tarafından işlem yaptırabilirsiniz. Kısa sürede daha genç ve dolgun bir cilde sahip olabilirsiniz.

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene dolgusu, çene hatlarına daha fazla hacim katmak için uygulanan bir estetik işlemidir. Jawline olarak da bilinen bu işlem erkekler tarafından daha sık tercih ediliyor. Uygulama öncesinde anestezik krem uygulanarak bölgenin uyuşması sağlanıyor.

Bu sayede kişi herhangi bir acı ve ağrı hissi yaşamıyor. Çene dolgusu fiyat bakımından her bütçeye uygun olacak şekilde sunuluyor. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz zaman rahatlıkla işlem yaptırabilirsiniz.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen çene dolgusu fiyat olarak kişiden kişiye değişebilir. Uygulama esnasında daha fazla dolgu maddesi gerektiren kişilerde fiyatlarda daha maliyetli olacaktır.

Çene hatları ve çene ucuna uygulanan dolgu maddesi ile daha hacimli bir yüz görünümü meydana gelir. Ortalama 20 dakika içinde sona eren bir işlemdir. Sizler de çene dolgusu fiyat sayesinde rahatlıkla işlem yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu