Gündem

Drainaqua

Drainaqua

Hayatımızın kaynağı olan su, hayatımızı birçok açıdan kolaylaştırır ve belirli sorunlar için zorlaştırır, ancak su yaşamlarımız için gerekli olsa da binalar ve yapılar için sorunlara neden olabilir. Bu bina ve yapıların bu sıkıntısına neden olan su ve su yapılarının tüm ortadan kaldırılmasına drenaj kanalı denir. İç drenaj ve dış drenaj; 2 tip drenaj sistemi vardır.

Yapıların daha uzun bir ömre sahip olmasını ve sudan daha az etkilenmesini sağlamak için bina ve binaların etrafına bir drenaj sistemi uyguluyoruz. Bunu açıklamak için belirli bir yalıtımı açıklamalıyız. Kanal ızgara hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Binalarımızın üretimi sırasında, alanda, yani temellerde ve bodrumun topraklarında bir yalıtım uygulaması uygulamalıyız. Bu yalıtım uygulamasının türevi çimento tabanlı ürünler, poliüretan tabanlı ürünler olabilir. Buradan seçilen materyalden bağımsız olarak, üretilen tüm temel malzemeler geçerlidir ve kullanırken üreticinin fabrikaları tarafından sunulan tüketim miktarları vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu