Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes Kimdir, Kaç Yaşında?

Çağatay Enes Kimdir, Kaç Yaşında?

Çağatay Enes Ersoy genç yaşına rağmen hazırladığı film henüz izleyicilerle buluşmamasına rağmen olumlu tepkiler aldı. Kısa süre içerisinde çok yol alan başarılı oyuncu aynı zamanda filmde kendisi de oynuyor. Ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte hazırladığı film için gecesini gündüzüne katan başarılı oyuncu, ortaya harika bir yapıtın çıkacağını belirterek herkesin çok şaşıracağını ifade etti. Beklenenin üzerinde bir film olacağının sinyalini veren Çağatay Enes Ersoy, kısa zaman içerisinde fragmanın da yayınlanacağını dile getirdi.

Genç oyuncunun ortağı olan Ümit Cem Şenol ise filmde Atatürk’ü canlandırıyor. Filmin temel konusu ise Atatürk’ün Samsun’a çıkışını ve ilgili zamanda yaşanan gelişmeler oluşturuyor. Tarihte pek fazla bilinmeyen birçok noktaya da değindiklerini ifade eden Çağatay Enes Ersoy, böyle bir film yaptıkları için oldukça mutlu ve gururlu olduklarını da dile getirdi. Filminde aynı şekilde kısa bir zaman sonra izleyiciyle buluşacağını da belirtti.

Çağatay Enes Kaç Yaşında?

Çağatay Enes Ersoy 19 Temmuz 1996 yılında İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hayata geldi. Gençlik yıllarından itibaren ailesine yük olmamak için çalışan Çağatay Enes, ilk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü de bitiren genç yıldız şu sıralar Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü de okuyor. Bir yandan eğitim hayatını sürdüren Çağatay Enes Ersoy diğer yandan CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışıyor.

Çocukluğundan beri oyunculuğa yatkın olan Çağatay Enes Ersoy bu bağlamda 14 aylık yurt dışı eğitimini tamamlayıp ülkeye geri döndü. Oyunculuk eğitimini de aldıktan sonra kendisini tamamen yetiştiren Çağatay Enes Ersoy ilk yapıtı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu