Sponsorlu Bağlantılar

Bodyshape Nedir?

Bodyshape Nedir?

Farklı boyutlarda farklı işlevlere sahip olan ancak tek amacı vücut şekillendirmek olan cihazlar son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu tip cihazlar özellikle yağ yakmada son derece etkilidir. Cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi içinde sıklıkla bu cihaza başvurulur. Cihaz son derece etkili ve teknolojik donanıma sahiptir. Bodyspace yenil bir teknolojidir ve popülerliği tüm dünyada giderek artar.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Vücudun sıkılaşması ve şekillendirilmesinde oldukça etkili olan bu cihazlar pek çok kişi tarafından ilgi görür. Cihazın işlevi kadar maliyeti de tüketiciyi yakından ilgilendirir. Bu nedenle iyi bir araştırma ile bütçenize uygun kaliteli bir bodyshape cihazı almanız mümkündür. Böylelikle dilediğiniz gibi vücudunuz çalıştırabilir istediğiniz fiziğe sahip olabilirsiniz.

Bodyshape Cihaz Ne İşe Yarar?

Bodyshape vücut tedavilerinde en etkili çözüm olarak ortaya çıkmış ve genel olarak kapsamlı vücut şekillendirme, selülit önleyici tedaviler içeren kompakt ve kapsamlı bir cihazdır. Bu tip cihazlar oldukça etkili ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Büyük miktarda yağ ayrışmasını tetikleyebilir ve yağ yakımını oldukça kolaylaştırır.

Böylelikle aradığınız ve istediğiniz vücut tipine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düzenli kullanım sonucunda vücut şekillendirebilir. Yağ yakımına katkıda bulunabilir ve aynı zamanda kilo kaybı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bodyshape son derece önemli bir cihazdır.

Kum Saati Vücut Nedir?

Kum saati vücut tipinde omuzları ve kalçaları yaklaşık aynı genişlikte, beli dar, göğüs ve alt kısmı daha yuvarlak olur. Bu vücuda sahip olanlar genellikle Bel belirgindir, kalçaların en geniş kısmı ve koltuk altlarının en geniş kısmı yaklaşık aynı genişliktedir.

Üst ve alt beden aynı boyuttadır. Bu özellikle kıyafet alırken çok yardımcı olur. Kum saati vücut çok kadınsı bir görünümdür. Bu nedenle oldukça uyumlu ve son derece klasik çizgilere sahiptir. Bu vücut tipine sahip pek çok tanınmış ünlü bulunur.

Bu tip vücuda sahip olmak insanlar farklı egzersizler ile çalışmalar yapar. Kum saati vücut tipinde kıyafet seçiminde fazla zorlanmaz dilediğiniz modeli rahatlıkla giyebilirsiniz. Fazla dikkat çekici ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

En yaygın vücut tipi armut vücut tipi olarak bilinir. Çoğu kadın vücudu bu vücut tipine oldukça yakındır. Vücudun en geniş kısmı yuvarlak tabanlı kalçalardır. Bel genellikle belirgin, güzel ve incedir. Omuzlar kalçalardan daha dardır. Bu şekle sahip kadınların göğüsleri daha küçüktür, ancak kalçaları daha fazladır.

Aslında diğer vücut tiplerine çok daha kadınsı olur. Çoğu zaman, kilo alımı vücudun alt bölgelerinde meydana gelir. Armut vücut tipi giyim olarak üst vücudunu vurgulamalı, kalça ve basenleri biraz gizlemelidir.

Ayrıca kadınsı kıvrımlar vurgulanmalı, elbise üst bedene biraz daha yakın durmalıdır. Bu vücuda sahip olanlar daha çok cross gibi sporlara yönelmelidir. Armut vücut tipi kadınlar protein açısından zengin gıdalara odaklanmalıdır.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

V tipinde yani elma tipi vücuda sahip kadınlar daha geniş bir gövdesi ve dar kalçaları vardır. Omuzlar geniş ve göğüsler büyüktür. Ancak belden aşağısı daralır ve daha az kıvrımlı hale gelir. Alt kısmı oldukça düzdür. Bu tip kadınlar genellikle yiyip ama kilo alamayan kadınlardır.

Giyim konusunda da oldukça şanslıdır. Elma tipi vücutta bacaklar vurgulanmalı ve bacaklar ön plana çıkarılmalıdır. Boyundan askılı üstler ve geniş askılı elbiseler bu tip vücuda sahip olanlar için oldukça etkilidir. Bu vücut tipinde kalın kumaşlardan kaçınılmalı daha narin kıyafetler tercih edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu