Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Odası Seti Modelleri – Yamimia

Bebek Odası Seti Modelleri – Yamimia

 

Bebeklerin yaşam alanları özenle seçilir ve tüm ebeveynlerin en keyif aldıkları dönem olarak nitelendirilir. Özellikle bebek için oda tasarımı henüz doğum gerçekleşmeden başlar. Günümüzde çok daha geniş bir dekoratif içerik söz konusu olduğundan bu süreç daha da keyifli olabilir. Bebek odası seti için sunulan alternatifler arasında aradığınız bütün seçeneklere ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

 

Güncel olarak oda setlerinde standart bir rutine rastlamaktayız. Yamimia bunun için hem bebek hem de çocuk odası için pek çok seçeneği bir araya getiriyor. Kadın elinin değdiğini hissettiğimiz bir marka olarak Türkiye’de üretim yapıldığından çok daha uygun fiyatlarla kaliteli bir ürün standardına erişebiliyoruz.

 

Bebek Odası Seti Modelleri

 

Bebek odası seti modelleri için çok zengin bir desen ve renk skalası mevcut. Özellikle seçenek hacmini göz önüne aldığımızda herkesin memnun kalacağı bir ürün yelpazesinden söz edebiliriz. Erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı tasarlanmış seçeneklerin dışında unisex olarak kullanılan alternatiflere de değinmek gerekiyor.

 

Her setin 5 parçadan oluştuğunu ve standart ölçülerle sunulduğunu vurgulayalım. Burada yatak örtüsü, yastık kılıfı, kırlent kılıfı, halı ve fon perde ile bir bütünlük yaratılıyor. Böylece Unicorn, Make Up, Şimşek McQueen, Uzay Yolu, Arabalar, Harika Kanatlar, Frozen, Mickey Mouse, Maşa ile Koca ayı, Elsa ve Yıldız tasarımlarına sahip ürünleri tercih edebiliyorsunuz. Üstelik 5 parça olan bebek odası seti fiyatları sanıldığı kadar yüksek bir çizgide seyretmiyor.

 

Bebek Odası Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Bebek odası seti modelleri ve fiyatları tüm model seçenekleri için sabit kalıyor. Burada aynı ölçüler kullanıldığından ve tamamının kalite standartlarının en üst düzey tutularak aynı kriterlere bağlı kalarak üretildiğinden fiyatlarda değişkenlik söz konusu değil. %100 pamuk içerikli yatak örtüsü ve yastık kılıfı sayesinde her mevsime uygun bir kullanım mümkün oluyor.

 

Fon perde ve halı içinse oldukça dayanıklı ve anti bakteriyel malzemeler tercih ediliyor. Zaten bebeklerin hassas yapıları gereğince bunlara ekstradan bir özen gösterilmesi şart. Hatta bebek odası seti alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli başlık olarak bunu ele alabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu