plantar wart removal not working cantharidin for wart removal genital wart removal cost per wart compound w freeze off wart remover, 8 applications viral wart removal wart remover for angiokeratoma on scrotum 
Sponsorlu Bağlantılar

Ali Ertuğrul Kimdir?

Ali Ertuğrul Kimdir?

Ali Ertuğrul Öztarsu, 12 Şubat 1997 Malatya doğumludur. YouTube içerik üreticisi olarak Güney Kore’de yaşamaktadır. Fırat Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’ndeki eğitiminden sonra Güney Kore’de Kyung Hee Üniversitesi’nde medya alanında eğitim alan Öztarsu, Türkiye ve Güney Kore’de pek çok sosyal projede yer almıştır. İlk olarak Vine uygulamasıyla tanınmış, daha sonra YouTube kanalı aracılığı ile iki ülke arasında köprü vazifesi görmüştür.

Güney Kore’nin ünlü kuruluşlarından CJ Entertainment şirketinin partneri olarak Türkçe ve Korece içerikli üretimlerine devam etmektedir. 2017 yılında Ayla filminde rol almış, 2018 yılında Mehmet Fatih Öztarsu’nun Güney Kore ve Türkiye ilişkilerini ele aldığı “Pusula Kore’yi Gösterdi” adlı romanının ana karakteri olmuş ve kitap kapağında da yer almıştır.

2019 yılında Güney Kore’deki Corea Image Institute adlı kuruluş tarafından ‘’En Etkili Kültür Temsilcisi’’ seçilmiştir. Yine 2019 yılında “Geç Kalma! (Don’t Be Late!) adlı kısa filminde oynamıştır. Aynı yıl Kyung Hee University tarafından en iyi kısa film ödülü almıştır. 2020 yılında çıkardığı ”Nolja” adlı Korece parçasıyla, dünyada ilk defa Korece şarkı üreten Türk olmuştur. Yine aynı yıl, CNN Türk’ün çeşitli programlarına Güney Kore’den katılarak gazetecilik çalışmalarını sürdürmüştür.

Güney Kore’deki çeşitli yayın organlarında makaleleri çıkmaktadır. 12 Şubat 2016’da kurduğu “Ali Ertugrul TV” adlı YouTube kanalında Haziran 2021 itibarıyla 940.000 abonesi bulunmaktadır. Resmi web sitesi www.aliertugrul.com olup, Instagram’da @aliertugrul kullanıcı adıyla ve Twitter’da ise @aliertugrultv kullanıcı adıyla paylaşımlarını sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu